Czas realizacji zamówienia

Przeglądając listę naszych produktów znajdziecie Państwo przy każdej pozycji przybliżony czas realizacji zamówienia. Czas ten uzależniony jest od dostępności towaru w magazynie Sprzedawcy. Gdy towar posiada informację "Po potwierdzeniu u Sprzedawcy" prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem potwierdzenia terminu dostawy. W takim przypadku realizacja zamówienia może być uzależniona od wpłaty zadatku na poczet zamawianego towaru.

Po wpłynięciu złożonego zamówienia Sprzedawca niezwłocznie przesyła na wskazany przez klienta adres poczty elektronicznej prośbę o potwierdzenie złożonego zamówienia. Po potwierdzeniu zamówienia Klient informowany jest o przyjęciu zamówienia do realizacji. Czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze od momentu potwierdzenia przez sklep dostępności zamówionych towarów. Do terminu realizacji należy dodać czas dostawy przez firmę kurierską. W przypadku braku towaru w magazynie sklepu Sprzedawca proponuje alternatywny termin realizacji zamówienia lub anulowanie zamówienia.

W przypadku płatności za pobraniem realizacja następuje zaraz po potwierdzeniu zamówienia przez Klienta.W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Przesyłki dostarcza firma kurierska - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 3 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl